Výklady andělských karet,       andělská poselství

Slyš svého anděla... 

Od jakživa nás fascinovaly andělé. Andělé jsou všude kolem nás, jen je někdy neumíme slyšet a spolupracovat s nimi. Dokáží nám předávat cenné informace, vést naše kroky a také poodhalit směr, kterým máme jít dál. Jsou tu pro nás od narození až do hodiny smrti. Stojí nám po boku celý život, milují nás a nikdy nás neopustí. Vzhledem k tomu, že máme svobodnou vůli, vždy čekají, až je zavoláme, aby nám předali odpovědi na naše otázky.

Andělské karty jsou pozitivní, na rozdíl od karet tarotových, které přinášejí i negativní zprávy. Je to tak proto, že nám andělé radí vždy z láskyplné pozice, jemně a upřímně nás vedou k našemu nejvyššímu dobru. Andělé a spirituální průvodci jsou po našem boku, poskytují nám vedení a rozvíjení naší duše zde na Zemi.

U andělských výkladů je nutné se hlouběji zamyslet nad tím, co nám výklad sděluje. Jedná se o poselství andělů a někdy to není jednoznačná odpověď na otázku typu ano x ne. Používáme více druhů andělských karet, podle toho, jak to zrovna cítíme a jak je to pro klienta nejvhodnější. 

Kromě andělských výkladů karet nabízíme poslání andělské léčebné energie nebo zaslání osobního poselství andělů.

Dále nabízíme možnost iniciace (zasvěcení) prostřednictvím www.anabellaweb.cz 


U expres výkladů nebo při potřebě urychlení výkladu nám nahrajte v objednávce doklad o platbě. Děkujeme!

 

Andělský výklad karet

Svěř andělům své otázky v životě. Neboj se s nimi spojit a odpověď se Ti dostaví prostřednictvím výkladu andělských karet. Ptát se můžeš na co potřebuješ, oni znají odpovědi a rádi Ti je předají. Zadávejte pouze jedu otázku a její okruh. Máte-li otázek více, objednejte tento výklad opakovaně.

Cena služby: 300,- Kč AKCE 150,- KčOsobní andělské poselství

Přemýšlíš někdy nad tím, co by Ti Tvůj anděl sdělil, kdybys s ním mohl mluvit? Kdybys mohl slyšet jeho laskavý a jemný hlas?

Pak je tento výklad přímo pro Tebe. Nezadávej otázku do objednávky, Tvůj anděl ví co Tě trápí... 

Zasíláme tento vzkaz v pdf kartě na uvedený e-mail. 

Cena služby: 250,- Kč AKCE 150,- KčRoční andělský výklad

Andělé k Tobě hovoří během celého roku. Slyš jejich sdělení ve velkém ročním výkladu. Co Ti vzkazují na jednotlivé měsíce v roce, zjistíš v tomto výkladu.

Výklad je psaný od následujícího měsíce bez zadání otázek. 

Cena služby: 700,- Kč AKCE 550,- Kč + andělské poselství ZDARMAVelký andělský výklad

Unikátní výklad andělských karet, který je zaměřen na základní životní oblasti a to: na okruh lásky, zdraví a blahobytu. Nechť tedy vepsat ten krásný andělský vzkaz a přijmi energii svých andělů.
K tomuto výkladu dostanete jako jeho součást malé andělské překvapení ve formě zprávy. V zadaných oblastech ( láska, zdraví a blahobyt ), nemusíte zadávat otázky. 

Cena služby: 600,-. Kč AKCE 470,- Kč + andělské poselství ZDARMA


Andělská pošta

Trápí Tě nějaká nepříjemná situace? Cítíš se sám a bez energie? Nevíš komu se svěřit a jak danou situaci řešit?
Napiš andělům! Napiš vše co jim chceš sdělit a zašli v naší objednávce. Předáme Ti vzkaz od Tvého anděla a léčebnou afirmaci jak situaci co nejlépe řešit.

Cena služby: 300,- Kč AKCE 160,- KčVýhled na měsíc dopředu, dle Andělů

Co Tě  čeká v následujícím měsíci? Na to se ptej andělů! 

Nezadávej jim svoji otázku, znají Tvou situaci a bude pro mě čest Ti předat tento měsíční výhled. 


Cena služby: 280,- Kč AKCE 180,- Kč 
Léčebná andělská energie 

Nech svoje tělo i duši zahalit do nebeských andělských energií. Ať Tě bolí nebo trápí cokoliv, pomocí andělských sil zmírni své neduhy.

V této léčebné terapii využíváme 7 paprsků lásky, což jsou energie 7 hlavních archandělů ( Uriel, Chamuel, Zadkiel, Rafael, Gabriel, Jofiel, Michael ). Tyto paprsky jsou sjednoceny a odeslány současně k Tobě. Můžeš tak využit sil sedmi mocností. Energie se zasílá ve smluvenou dobu dálkově. 

Cena služby: 400,- Kč AKCE 160,- Kč 


Pokud máte konkrétní otázky využijte výklady karet zde: 

Andělské výklady nejsou schopny ve všech oblastech konkrétně nabídnout odpověď. 


Vaše objednávka

Pro objednání výkladu prosím použijte uvedený formulář. Odesláním formuláře Vám zašleme platební podklady.  Andělské meditace aneb spoj se se svým andělem

Sleva pro objednavatele jakéhokoliv výkladu. Cena pouze 99,- Kč za tento jedinečný projekt. 

Tento projekt byl vytvořen k podpoře spojení se se svým andělem. Prostřednictvím této jedinečné meditace se s ním nejen spojíte, dozvíte se jeho jméno, ale také k Vám promluví se svým poselstvím. 

Více informací zde: