Terapie REIKI

Reiki je Láska

Terapie Reiki - Terapie Lásky

Terapie REIKI spočívá v energetickém přenosu životadárné energie, která je osobně nebo dálkově přenesena do těla a aury klienta. Tato silná energie působí na disharmonické nevyváženosti, rozbijí bloky a tím přináší do těla potřebnou blahodárnou energii, kde na tomto základě léčí.
U této terapie používám i silnější energie jako je třeba IMARA nebo KUNDALINI - vždy záleží na individualitě klienta a jeho potřebě. Vyšší energetická ošetření jsou v ceně. Plnohodnotně je tento proces aplikován také dálkově, kde zasílám podrobný manuál jak energii co nejlépe přijmout.

Tuto silně léčivou energii můžeme přijmout v následujícím podání.

Terapie REIKI

Tento způsob léčby je unikátní především v tom, že jde do hloubky lidského těla a také duše, protože většina zdravotních problémů souvisí s psychikou, s traumaty, nezpracovanými pocity, negativním postojem k životu, vztahovými záležitostmi.

Terapie probíhá v pohodlí domova a je založena na pohovoru s klientem, kde by měla být oboustranná důvěra, protože léčení je ve spolupráci obou stran.

Cena: 300,- Kč - 1 hodina

Cena: 700,- Kč 3 dny po 30 minutách

Kanál REIKI

Pomocí energie Reiki můžeme otevřít léčebný kanál této energie kdekoliv v bytě. Kanál poté funguje tak, že pokud se dostanete do jeho blízkosti, okamžitě se tato síla spustí a bude vyzařovat po celou dobu, co budete v blízkosti tohoto toku. Trvání je individuální a záleží na domluvě. Doporučuje se cca jeden měsíc. Je vhodný při dlouhodobých nemocech nebo jiných potížích.

Cena kanálu: 600,- kč - působení 1 měsíc


Posílení REIKI

Energii REIKI lze použít i v různých životních situacích, kde potřebujeme danou situaci energeticky pozvednout. Nejčastěji se používá při důležitých schůzkách, zkouškách, úředních jednáních, pracovních pohovorech, ale třeba také před cestami.

Cena: 300,- Kč


Po odeslání formuláře Vám odešleme platební podklady a domluvíme přesné termíny. 
Co REIKI umí

* podporuje přirozenou schopnost těla se léčit

* vitalizuje tělo i duši

* harmonizuje ČAKRY

* uvolňuje zablokovanou energii a napomáhá relaxaci

* čistí tělo od jedů a toxinů

* zvyšuje vibrace a tím tělu přidává životní energii

* působí na dálku formou mentálního napojení

* odrušuje geopatogenní zóny

* čistí místa, prostory i věci

* čistí emocionální i mentální reakce minulosti

* ošetřuje nepříjemné situace

* poskytuje energii přenosem do budoucích aktivit

Reikista neužívá svou vlastní energii, ale energii čistou, přiváděnou z vesmíru. Díky tomu se terapeut necítí vyčerpaný ani po několika sezení za den. To je jedna z největších výhod této metody. Reikista není léčitel, je prostředník mezi člověkem a vesmírem ( Bohem, Univerzem ). Sbírá vesmírnou energii, sdružuje ji v jeden silný pramen a směřuje ji do potřebných míst. Ten, kdo se ve skutečnosti léčí je sám klient, rozhodující svým podvědomím, zda energii přijme nebo ne.

Reiki umí každý - v okamžiku zasvěcení od mistra Reiki dojde k znovuprobuzení a naladění člověka na průtok energie, která jeho rukama proudí už navždy a její tok nelze ničím zastavit. Reikista se v okamžiku spojení svých dlaní stává tzv. kanálem Reiki , kdy kosmická energie prochází korunní čakrou terapeutova těla a vychází dlaněmi směrovaná na určité místo. Reiki energie vyrovnává a harmonizuje. Je-li v některé oblasti příliš mnoho nebo málo energie, vzniká nerovnováha a v těchto místech je pravděpodobnost vzniku onemocnění. V rovnovážném stavu má každý člověk naději na sebeuzdravení. Reiki odplavuje účinně veškeré jedy, karcinogenní látky a chemikálie z organizmu.

Energie Reiki je nemagnetická. Nehrozí tedy, že by terapeut přejal nemoc od svého klienta a ani naopak nemůže dojít k přenosu zdravotních problémů. Reikista totiž nevytahuje nemoc z těla jako většina léčitelů, ale vpouští do těla energii, která se otáčením v protisměru hodinových ručiček zašroubuje do organizmu a naředí traumatické energie ( energie způsobující příznaky nemoci a později i nemoc samotnou ) v dané oblasti, popřípadě doplní chybějící energii.

Traumatické energie vzniká na základě bolestného zážitku ( smrt blízkého člověka, rozvod, zneužití, křivda, zklamání, šok, úraz, stres, a vše co pociťujeme jako negativní ). Tuto energii si náš mozek zapamatuje a uloží do podvědomí. Ačkoliv si člověk na tento zážitek již nepamatuje protože se stal v dětství, nebo nebyl natolik důležitý, aby na něj musel natolik mysle, je v jeho mozku uložen a připraven na možné uvolnění. Traumata se uvolní a odplaví do těla a po energetických drahách tzv. meridiánech. Tam kde se zastaví, způsobí napřed příznaky nemocí ( psychické potíže, bolestivost, tlak ) a později se může rozvinout v onemocnění na fyzické úrovni. Tyto traumatické zážitky zůstávají také uloženy přímo na místě úrazu. Za pomoci Reiki se může tento problém odstranit.

Vzhledem k tomu, že Reiki nezná čas, dá se využít i k ovlivnění situací minulých, přítomných i budoucích. Lze tedy zpětně ovlivnit nepříjemnou situaci z hluboké minulosti ( včetně minulých životů a traumat ) , situaci, v níž se právě nacházíme, nebo situaci, o které víme, nebo předpokládáme, že přijde. V minulosti můžeme zmírnit duševní utrpení, v přítomnosti se můžeme ochránit a v budoucnosti můžeme ovlivnit celý průběh.

Reiki je programovatelná a tuto její vlastnost využíváme v situaci, kdy nemáme čas posílat energii v dohodnutou hodinu. Zašleme tedy energii dříve a necháme ji vyčkat v prostoru do stanovené doby.

Reiki můžeme plnohodnotně působit i na dálku prostřednictvím tzv. mostem světla. Během léčení na dálku vysíláme příjemci léčivou energii. Tato energie se znásobuje během samotné léčby, protože mentální síly jsou velmi mocné. Příjemce zřetelně vnímá, jak mu energie v těle začíná proudit jinak. Tato metoda je stejně hodnotná jako osobní léčení rukami.