Jarní DETOX 

Očista těla i Ducha

Očisti nejen své tělo, ale i ducha a najdi sílu obnovy


Každoroční detox by měl patřit do života každého z nás a neměl by se zanedbávat. Detoxikace zbavuje naše tělo všech škodlivých látek a usazenin, které během roka nasbíráme a opravdu jich není málo. Správná detoxikace nám zajistí perfektní restart a  posílí imunitu.  

Po zimním období se cítíme unaveni, můžeme být obaleni tukem, protože naše tělo přes zimu výrazněji tuky ukládá, což je přirozený proces. Postrádáme důležitý vitamín D protože je méně slunečního svitu. Pohybové aktivity jsou také omezenější než v letních měsících. V neposlední řadě na naší psychiku působí dlouhé zimní měsíce a spolu s nimi i méně denního světla. Jinými slovy náš metabolismus je zpomalen a tím dochází ke zvýšení toxinů v těle. A to nejen v oblastech, kterých si všímáme, ale také v orgánech, kde nemusíme cítit zátěž, jako jsou ledviny nebo játra.


Jarní detox si zákal mnoho příznivců a mnoho lidí si z této očisty dělá rituál.


V boji proti nežádoucím toxinům uložených v naše těle nám pomáhají bylinky, které od pradávna slouží ve své léčebné magii jako nenahraditelní společníci v oblasti zdraví. Mezi takové bylinky řadíme větší množství léčebného květenství. My se však podrobně podíváme pouze na vybrané.

KOŘEN PAMPELIŠKY a KOPŘIVA DVOUDOMÁ 


Návod jak uvedené bylinky připravit k detoxu si můžete zdarma stáhnout v odkaze. 

Dalším velmi důležitý krokem k jarní detoxikaci je také nutné myslet na své duševní tělo a dopřát i jemu tu správnou očistu. Je podstatné si uvědomit, že naše tělo má také meridiány, čakrovou soustavu a též aurické působení. Proto se musejí detoxikovat také tyto oblasti nás samotných. Tady už je ovšem nutné využít služby kompetentního terapeuta, která dokáže tyto oblasti očistit od nežádoucích vlivů a poté celý energetický systém harmonizovat tak, aby rezonoval s naší vnitřní očistou. 

ENERGETICKÁ OČISTA

Energetická očista spočívá jednak v diagnostice aurického těla tj. odstranění možných přivtělených entit a také neorganických prvků což mohou být např. negativní myšlenky, které tvoří v auře negativní zástup " energetických larev", kde tyto usazeniny do našeho okolí mohou přitahovat nejen nemoci, ale také zmíněné negativní situace, které jsou podložený zákonem přitahování. Ne nadarmo se říká, že stejně přitahuje stejné. Představit si to také můžete na modelové situaci, kdy vstoupíte do hádky a můžete si všímat, jak postupně všichni aktéři, a to i ti, co se aktivně do debaty nezapojují, začnou cítit mizerně. 
Dalším krokem terapeuta je správné roztočení čakrového systému. Je naprosto běžné, že některé čakry pracují pomaleji než je v jejich potenciálu dáno. To způsobuje potom problémy a nemoci, právě v těch oblastech těla, kterým daná čakra s omezenou funkčností náleží. Tento systém je tedy zharmonizován a naším tělem může procházet potencionálně daná energie, kde přední část čakry přijímá a zadní část odevzdává. 
Dále se zarovná aurické tělo a to tak, aby bylo odolnější všem vnějším vlivům a naše tělo bylo chráněno před negativními útoky všeho spektra. jednoduše vše sklouzne a nedostane se nám tzv. pod kůži. 

Součástí energetického čištění jsou v PDF doporučení jak se o energetické tělo starat,  zápis diagnostiky včetně nákresu Vašich čaker a podrobné vysvětlení. 

 

Energetickou očistu si nyní můžete objednat za velmi sníženou cenu a dopřát si tak ve spojení s bylinkami komplexní detox pro tělo a duši. Vždyť naše tělo pro nás dělá mnohé a neměli bychom na něj zapomínat. 

Cena energetického detoxu: 790,- Kč  - AKCE - 299,- KčPo odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme podklady k platbě a domluvíme podrobnosti.


Pokud chcete svůj detoxikační proces ještě zdokonalit, může provést ve svém domě či bytě očistu těchto prostor. Zbavíte se tak všeho co již nepotřebujete a ještě si uděláte radost, kde pocítíte volně probíhající energii domova :-)

Energetická očista domu, odvádění přivtělených duší a jiných entit  zde: