Magické svíčky

Vlastní výroba ...

Sada k harmonizaci čakrového systému 

Cena: 259,- Kč

Sada čakrových svící k harmonizaci a čištění čakrového systému. Baleno v celofánu. Velikost 5x4 cm/kus 

Návod k použití:

Tato sada je určena pro jednorázovou práci na vašich čakrách. Zapalte všech 7 magických svící, dle barevného pořadí. Pusťte si meditační hudbu, zavřete oči a jen klidně ležte a vnímejte své pocity.

Po ukončení meditace můžete sledovat, které svíce jsou zcela vyhořelé a které nikoliv. Ty, které vyhoří rychleji signalizují, že stav uvedené čakry nebyl zcela v pořádku a energie svíci uvedenou čakru doplnila. proto tak rychlý úbytek svíce. Naopak ty, které hoří pomalu jsou v relativním pořádku. Pokud svíce zhasne, je na čakře velký blok. 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíci bez dozoru a v místech, kde může dojít k požáru. Po vypálení svíce je vhodné její ostatky vhodit do tekoucí vody - potok, řeka.
REIKI Srdíčka Láska

Cena: 199,- Kč

REIKI srdíčka lásky se používají v případě, kdy chcete posílit stávající vztah nebo nalézt novou lásku.

Srdíčka obsahují energii Reiki, která silně přitahuje energie lásky a to jak do vztahu, tak k osobě, která lásku hledá.

Postup rituálu:

Srdíčka se zapalují za úplňku nebo v době, kdy měsíc přibývá.

Pokud máte partnera můžete společně pomocí srdíček posílit vzájemné vztahy, lásku a štěstí spolu s romantikou. Zapalte si každý jedno srdíčko a už jen vnímejte tok milující energie, která se rozprostře kolem vás. Je vhodné navodit pomocnou atmosféru například hudbou nebo prostředím.

Pokud partnera nemáte, zapalte si svoje srdíčko v příjemné atmosféře a to druhé zapalte u vchodových dveří ( domovní dveře, veranda, zahradní vrata apod. ). Energie lásky začne tančit kolem vás a energie druhého srdíčka zapůsobí na širší okolí a stejné energie, které vyzařuje také přitáhne.

Vaše objednávka