Léčebné meditace 

Poznej sílu spojení

Andělské meditace aneb spoj se se svým andělem

Tento projekt byl vytvořen k podpoře spojení se se svým andělem. Prostřednictvím této jedinečné meditace se s ním nejen spojíte, dozvíte se jeho jméno, ale také k Vám promluví se svým poselstvím.

Celý projekt je založen na společném kořeni, kde bude ve stejnou dobu napojeno více lidí a společně budeme čerpat jemnohmotnou energii a vstoupíme do andělského chrámu, kde se setkáme s anděly.

Meditace probíhá ve smluvené době a to opakovaně v několika termínech, můžete si tedy zvolit termín a čas podle potřeby. 
Obdržíte doporučenou hudbu, meditaci v PDF, kterou si přečtete a bude si ji vizualizovat. Dále k projektu potřebujete pouze klidné místo a malou svíčku libovolné barvy a tvaru.

Cílem je propojit co nevíce lidí s touto krásnou energií a ukázat lidem jak jednoduše se dá s anděly spojit a čerpat jejich laskavá moudra.


Cena jedné meditace: 199,- Kč
Cena pro objednavatele jakéhokoliv výkladu 159,- Kč

Objednávkový formulář andělské meditace


Společné meditační REIKI projekty

- symbolické ceny -
Společné meditační REIKI projekty jsou založeny na sdílení konkretizované energie, která má velice silné léčebné účinky jak na tělo tak duši člověka. Jsou provázány silnou energií a působí na každou buňku. Jejich síla spočívá v nahromadění energie, kterou lze ve společném projektu volně přijímat po smluvenou dobu.
Tyto projekty jsou v symbolických cenách, dostupné každému.

Přidejte se k nám a zažijte sílu léčení...
Projekt Láska


Tento projekt je určen k posílení lásky a to všeobecně! Posiluje naší lásku sama k sobě, lásku k přírodě nebo lásku ve vztahu apod. Harmonizuje naší srdeční čakru a vnáší krásné pocity bezpečí a radosti. Je vhodný nejen k posílení, ale také hojí staré rány a zranění, která v srdci máme. Učí nás milovat sama sebe a to bez výhrad a podmínek. Pokud si tuto energii k sobě vpustíme, zažijeme nádherné harmonizující pocity a spojení s naší podstatou.


Projekt Zdraví 


Vnáší světlo do každé buňky, kde vzniká temnota a nemoc. Hluboce harmonizuje usazené buněčné struktury nemoci a rozbijí tyto zárodky, které nejsou v plánu naší duše. Přijetím této energie omlazujeme naše tělo i duši a vytváříme si tak silný základ pro zdraví.
Tento projekt je vhodný i v době již probíhající nemoci, kde zasahuje tyto negativity a jejich podstaty a rozsvěcí samoléčebné schopnosti těla. Můžeme s touto energií léčit nejen fyzické nemoci, ale také duševní nedokonalosti, které nám způsobují vnitřní bolesti a to z jakéhokoliv důvodu. Součástí je harmonizace celého čakrového systému po vlnách meridiánu. 

Projekt Blahobyt 


Tato meditace je vhodná k harmonizaci 1. 2. a 3 čakry. Odbourává bloky, které mohou podvědomě bránit našemu hmotnému zabezpečení a blahobytu. Energie Reiki, která je v tomto projektu použita, vnáší nádhernou energii do těla a aury člověka. Dále aurické tělo prosvětlí a to bude poté schopno přitáhnout do života klienta blahobyt a dostatek. 
Vhodné též k uzemnění, spojení se s matkou Zemí a uvědomění si hodnot života. 


Příprava k přijetí energie:

V uvedenou dobu si zajistěte po dobu 30 - 50 minut nerušeného klidu. Vypněte si mobilní telefon a jiné rušivé vlivy. Najděte pro své tělo pohodlnou polohu ( můžete sedět na židli nebo ležet ). Zapalte si svíčku libovolné barvy. Zapálit si můžete i vonnou tyčinku nebo jinak připravit místnost, dle potřeby a stylu. V domluvenou dobu semkněte dlaně do polohy modlitby do úrovně srdeční čakry a poproste o příjem zvolené energie. Poté jen vnímejte své pocity a nechte celé své tělo zahalit do zlaté mlhy. Představte si jak tato mlha prostupuje každou buňkou vašeho těla a poté harmonizuje danou situaci, pro kterou chcete podstoupit toto léčení. Po ukončení meditace poděkujte za příjem energie. Pokud usnete, nevadí. Přijaté Reiki dosedne i v tomto případě.

Po proběhnuté meditaci může dojít k emočnímu zatížení a to z důvodu, že se uvolní nějaké bloky a staré emoce, aby mohlo dojít k léčebnému a harmonizujícímu léčení. 

Všechny dotazy zodpovíme na: alter.lecitelstvi@seznam.cz  

Objednávkový formulář Meditační REIKI