Komplexní léčba

Zastav se, poslechni hlas své duše...

Komplexní péče o tělo i ducha

Vhodné pro všechny fyzické i duševní nemoci

Každý člověk je jako strom... má kořeny a korunu. To do jaké krásy a výšky vzroste, záleží na jeho kořenech. Kořeny jsou naše minulost, která tvoří naší korunu, koruna je naše současnost a může být i budoucnost....

Co si mám představit pod komplexní léčbou?

Komplexní léčba je ve své tvorbě plnohodnotná metoda jak se zbavit nežádoucích nemocí  psychických tak i duševních. Zakládá se na hledání kořenů, které prorůstají do hloubky našeho nevědomí, ale také, které rostou do své koruny ( těla )a tam jsou zrcadleny do současných dnů a tedy našich problémů. 


V čem je komplexní léčba jiná?

Odlišnost spočívá v tom, že se zaměřujeme na všechny aspekty disharmonie. U některých terapií se používá jednodruhová léčba např. akupunktura, bylinné směsi, harmonizace čaker apod. My se v této komplexní léčbě zaměřujeme na celek, který skládáme ze všech kousků, které k problému nebo nemoci vedou. Celek a okolní aspekty jsou velice důležité pro úspěšnost léčby protože opravdu mnohdy nestačí jeden druh léčby, když víme, že vlivů je vždy více. 


Proč si nedokážu pomoci sám?

Odpověď je jednoduchá. Dobrý terapeut je průvodce, který má schopnost podat Vám pomocnou ruku a provést Vás cestami z vlastního ztracení se v nepříznivých událostech jako jsou nemoci a životní problémy. Terapeut je nezaujatý a pracuje pouze s informacemi, které si vyžádá. Nezná Vás a nesoudí, pracuje pouze s negativitou, kterou klient může vidět jako cosi jiného. Jako něco co přeci nemůže souviset. Všichni máme tendence malinko zkreslovat a věci si vylepšovat nebo naopak zhoršovat, ale v tom pak nejde najít zdroj  ani po letech hledání. Terapeut toto dokáže vidět a adekvátně reagovat. 


Kdy je vhodné komplexní léčbu podstoupit?

Mezi nejčastější důvody doporučení této léčby patří:

* opakované, chronické nebo těžké nemoci
* neplodnost, nemožnost zdárného donošení miminka
* dlouhodobé stresy, úzkosti
* negativní emoce všeho druhu
* opakující se nebo stagnující nepříznivé situace
* vztahové problémy
* při těžkém dětství nebo při traumatických situacích
* a další 

Co mi komplexní léčba přinese?

* vhled do situace a zdroje nemoci nebo psychického problému
* kompletní očistu těla od negativních energií
* plnou harmonizaci čakrového systému
* rady jak pečovat o své duševní i psychické zdraví
* kompletní zápis terapie
* možnost pochopení vlastní hloubky
* zkušenost jak přijít na příčiny dalších disharmoniíLéčba není vhodná pro těžké duševní nemoci jako jsou ataky, schizofrenie, psychózy, těžké deprese a další. Dále při užívání omamných látek nebo alkoholismu. Léčba nenahrazuje lékařské ošetření.


Jak celá léčba probíhá?

Celý proces je zaměřen na dálkový průběh, který trvá přibližně jeden měsíc a skládá se z několika kroků. 

1. krok
Vaše odhodlání a rozhodnutí změnit to, co Vás dělá nemocné nebo nešťastné. Tento krok je v terapeutické praxi hodnocen jako polovina léčby. Proč? Protože velmi mnoho lidí užívá léky, které nepomáhají, vzdávají možnosti lepších časů, svými problémy vinní okolí a špatný život nebo to pokládají za smůlu a genetickou výbavu. Takový člověk v podstatě pomoc  nehledá a nemá zájem být uzdraven. 
Pokud klient vyhledá terapeuta, je to silné znamení toho, že je rozhodnut změnit styl svého života. Vzdát se i pohodlí a vyměnit jej za cestu k harmonii, kde si uvědomuje, že tento cíl není nereálný.
V prvním kroku tedy společně zmapujeme všechny okolnosti ( vyžádáme si popis problémů a dotážeme se doplňujících informacích )zadaných problémů nebo nemocí a rozvrhneme  celkovou terapii.

2. krok 

V druhém kroku  se terapeut zaměřuje na výtah zdrojů všech problémů, kde pracuje bez přímé vazby klienta. Vše je pečlivě diagnostikováno a provádí se očista klienta, která spočívá v energetickém čištění aurických těl ( nežádoucí přivtělené duše a jiné entity ). Dále se diagnostikuje stav čaker a jejich potenciální průtok, kde se tyto vibrace zvedají na žádoucí procenta točení čaker. Zaceluje se aura klienta a provádí se ochrana před dalším vlivem. 

V tomto kroku je nutné si domluvit termín harmonizace, kde klient musí ve smluvenou dobu 30 minut relaxačně ležet a odpočívat. V tomto stavu terapeut pracuje dálkově.

3. krok

Stanovuje se přesná diagnostika a nastavují se individuálně Bachovy esence k užívání po dobu 30ti dní. Dále klient obdrží vyhotovenou diagnostiku s doporučením jak na sobě pracovat a co dodržovat. 

4. krok

Dalším krokem této komplexní léčby je zaléčení nemoci nebo psychické nerovnováhy pomocí terapie Reiki. Tato terapie probíhá dálkově s navrženém individuálním tempem a četností. Kde klient v domluvenou dobu v uvolněné poloze po dobu 30 minut tuto energii přijímá. Termín je stanoven po vzájemné dohodě.

5. krok

Posledním krokem je závěrečná konzultace po 30 dnech. Terapeut se s Vámi spojí a prodiskutuje změny, zkontroluje stav čaker a energetického těla. Případně doporučí další léčebné postupy. 


Celý proces probíhá dálkově. Po dobu 30ti dní máte neomezenou možnost se svým terapeutem volně konzultovat svůj stav a obracet se na něj s dotazy. Obdržíte kompletní písemnou diagnostiku v PDF.


Cena komplexní terapie: 2.999,- Kč - včetně Bachových esencí 

Akce SLEVA: Cena 1.499,- Kč

K terapii nabízíme léčebný šperk a doručení esencí ZDARMA

Stáhněte si dotazník potřebný k terapii. Vyplněný nám jej zašlete spolu s objednávkou nebo na e-mail: 

alter.lecitelstvi@seznam.cz


Po odeslání formuláře Vám zašleme podklady k platbě a další informace.

Ohlasy spokojených klientů

Pavlína 35 let, Klášterec nad Ohří
Chtěla bych moc poděkovat za komplexní léčbu. Roky jsem trpěla bolestmi hlavy, kdy jsem bývala omezena v běžném životě. Vyzkoušela jsem různé terapie, ale až tato byla úspěšná. Pochopila jsem mnoho stínů svého uvažování a tedy i zdroje nemoci. Léčba trvala necelé dva měsíce. Ještě jednou s celého srdce děkuji. S úctou Pavlína


Jarka 57, Pelhřimov

Určitě doporučuji! Obě paní se vyznají v různých nemocech a dokáží spojit i nespojitelné. Ve svém věku jsem už nedoufala... Až dcera mě přivedla k této možnosti léčení a ona skutečně zabrala. 

Děvčata, děkuji z celého srdce, Jste zlatíčka a ať vám Bůh žehná.

Jarka

Gustav 47, Praha

Chtěl bych touto skromnou cestou poděkovat za velmi ochotný přístup a výdrž terapeutek při mé tvrdé hlavě. Svých problému jsem se chtěl zbavit, ale pořád jsem tak jako byl svůj, se svojí tvrdou hlavou. Když jsem pochopil, kde byl můj problém, otočil se mi život vzhůru nohama, ale samozřejmě tím správným směrem. Po rozchodu s manželkou jsem si zablokoval srdeční čakru, rok na to odešel s několika infarkty a žil jako poustevník. Dnes vím, že tvrdá hlava se nevyplácí. Děkuji Dámy.

Veronika 25, Praha

Léčbu jsem podstoupila protože jsem se chtěla naučit vnímat své tělo jinak než fyzicky a určitě jsem spokojená. Vše proběhlo rychle a po celou dobu jsem se mohla obracet na svoji terapeutku Peťku, která je ochotná a milá. Díky ní jsem našla mnoho bloků o kterých jsem ani neměla tušení. Takže touto cestou ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. Verča

Hana 36, Rakovník

Také se přidávám s velkým díkem. Ať se vše daří a máte mnoho spokojených klientů mezi které se ráda také řadím. Jste andělé!! 


Pokud máte zájem, můžete nám zanechat své pocity a zkušenosti z uvedené terapie. Vaše vzkazy budou zde uveřejněny. Děkujeme :-)