Energetické čištění systému

Své zdraví máš jen ve svých rukou...

Harmonizace a čištění čakrového systému


Proč je potřeba energetické čištění? Naše tělo potřebuje k životu energii. A správné kolování energie v našem těle zajišťují čakry. Zajišťují také přísun, tedy čerpání energie z vesmíru, a také odliv nepotřebné a negativní energie z našeho těla ven. Tam kde se překrývají a kříží energetické dráhy, tam se energie koncentruje. Těmto místům se říká meridiány a čakry. Je poměrně složité sestavit úplného průvodce čakrami, protože informace o jejich počtu, umístění a účelu se liší. Větší význam má asi kolem 40 čaker. Pro nás je asi nejdůležitějších 7, které se čistí a harmonizují.  Tyto čakry jsou podrobněji popsány v článku, na který je odkaz. Každá čakra je spojena s určitými orgány těla, citovými a duševními postoji, fyzickým zdraví či nemocí, barvami, zvuky, jasnovidnými schopnostmi a mnoha dalšími věcmi. Některé asociace jsou symbolické, jiné jsou založené na matematických vzorcích a další na zkušenostech uznávaných duchovních léčitelů. 
Čakry jsou součástí mnohem většího celku - lidské aury. Aura je dynamické pole energie, které obklopuje lidské tělo a proniká jím. Je v neustálém pohybu, jako pulzující oblak a jeho kvalita, barva a vibrace se mění každým okamžikem, každou myšlenkou, každým pocitem. Fyzické tělo je prostě jen nejhustší součást pozemské bytosti. Aura lépe vystihuje, kdo skutečně jsme, a čakry jsou její důležitou součástí, protože spojují husté fyzické tělo s jemnějším polem energetickým.
Čakry jsou body koncentrované životní energie v nás, a když jsou zdravé, může jimi tato energie bez překážek proudit. Pak jsou jejich barvy jasné a čiré. Opak nastává v případě energetické nevyrovnanosti. Barvy jsou pak hustší, temné a matné. Emocionální traumata, křivdy, další negativní myšlenky a negativní energie způsobují blokaci určitých čaker, na které mají vazbu. Tato blokace čaker způsobuje oslabení a ztenčení naší aury (energetické ochrany těla) a může dojít až k trhlinám v auře. V tu chvíli, kdy máme takto porušen náš ochranný obal, jsme zranitelní. Mohou na nás více působit nemoci, protože nejsme dokonale chráněni. Každá trhlina zanechává stopy - jizvy i po vyléčení a tyto místa jsou opět náchylnější k novým útokům virů, nemocí a negativních energií. Proto je vhodné pravidelně dbát i o svou osobní duševní hygienu. Nesnižovat se k nízkým energiím, myšlenkám, čistit a harmonizovat čakry, aby správně fungovaly a čistit auru a srovnávat energetická těla. 

Postupně si může člověk srovnávat tyto věci sám a nebo si můžete nechat takto zharmonizovat a vyčistit čakrový systém od nás.

Harmonizaci čakrového systému a zahlazení nedostatků autických těl provádí Mistr REIKI. Klient obdrží v PDF diagnostiku stavu svých čaker před harmonizací a po harmonizaci + doporučení jak se o tento energetický systém starat.

Cena služby: 499,- Kč  AKCE 299,- Kč


Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme podklady k platbě a domluvíme podrobnosti. 


Kurz harmonizace a čištění čakrového systému

V tomto kurzu se naučíte vše podstatné z oblasti čakrového systému a stanete se sami sobě terapeutem.* čakry a jejich funkce* postupy harmonizace* čakry během života * formy diagnostiky* čakry a energie kamenů* očista a ochrana aury a jiné technikyJinými slovy budete schopni plně ovládat tuto tématiku a budete sami sobě terapeutem. Osobně doporučuji diagnostiku a harmonizaci čakrového systému absolvovat společně s tímto kurzem, protože mnoho lidí si nechává čakry srovnávat opakovaně a sami vlastně nevědí jak nadále samostatně a kvalitně pracovat na jejich udržení a vývoji. Kurz je vhodný pro všechny, srozumitelně a jasně psaný tak, že Vás zcela jistě posune ve vývoji v této oblasti. 

Kurz poskytuje partnerský web  www.anabellaweb.cz 

Přímý odkaz na kurz zde: