AKCE

Přidej se k nám ...

Jarní rovnodennost 

20. března 2021

PROJEKT 

Jarní rovnodennost tento rok připadá na sobotu 20. března v 10:37 vstupem do znamení skopce, který sebou přináší nový počátek.

Podpořte své záměry v oblasti:

LÁSKY A VZTAHŮ

PROSPERITY A ZDRAVÍ

ZÍSKÁVÁNÍ A ZHODNOCENÍ

TVORBY A ÚSPĚCHU

... VŠECH PŘÁNÍ A TUŽEB!


Jarní rovnodennost lze označit jako oslavu života uvnitř nás, zrodu něčeho nového, nových záměrů. Proto otevřete svá srdce, podívejte se dovnitř, do své duše, do sebe samých. Můžete se naladit na energie Vesmíru a jejich životadárnému působení, restartovat  svůj život a zahájit nové a lepší zítřky.

Tento jedinečný projekt je založen na vedené meditaci a rituálu Země.

Meditace je odborně vedena tak, aby každý dokázal ve svém životě a v tomto čase odložit vše staré a nepotřebné. Vše co mu nevyhovuje, čeho se chce zbavit... Vedení v to, jak se probudit do nové etapy života a jak procitnout v proces znovuzrození. Jarní rovnodennost je symbol obnovy a proto přidejte se k nám v tomto úžasném procesu života.

Společně odložíme nepotřebné a zasadíme si plody nových záměrů a plánů. 

Celým procesem budete provedeni v podobě uvedené meditace a PDF e-booku, který obsahuje rituál jak docílit toho, co si přejeme a po čem toužíme a co si přejeme.

Podrobný popis projektu:

Po přijetí platby obdržíte potřebné manuály a meditaci v nahrávce mp3. Projekt startuje sobotním dnem, kde si připravíme potřebnou půdu k vysetí nových záměrů do fyzické podoby. Následovat bude meditace, kde se zbavíme nechtěných pout, očistíme své tělo a probudíme se do nového procesu tvorby pro tento rok 2021. V posledním bodě si zasadíme svá přání ( každý může zasadit až tři projekty ). 

K projektu budete potřebovat nějaká semínka ( výběr libovolné květiny ).

DÁREK

Každý od nás obdrží jako dárek výklad andělského poselství! Získáte tak vhled podle andělů do celého roku 2021.

PŘIDEJTE SE K NÁM A BUĎTE PÁNEM SVÝCH SNŮ. NEMUSÍTE SNÍT, MŮŽETE TVOŘIT!

Těšíme se na sdílení energií.


Pro objednání projektu prosím použijte uvedený formulář. Platbu prosíme uhraďte na uvedený bankovní účet: 1029060431/6100, do poznámky platby zadejte datum narození nebo jméno.